سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

وجود سوسک در اماکن بسیار آزاردهنده و چندش آور می باشد و اقدامات کنترلی و سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه (سوسک آلمانی) بسیار ضروری می باشد.

 سمپاشی عنکبوت / سمپاشی مارمولک / تشخیص نیش ساس / شرکت  سمپاشی در تهران /  شرکت سمپاشی منازل در تهران / سمپاشی عقرب /  سمپاشی تضمینی عنکبوت / سمپاشی کنه / سمپاشی تخصصی / سمپاشی سوسک / سمپاشی سوسک حمام / سمپاشی مورچه / سمپاشی مگس

 

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

 

انتخاب روش مناسب برای سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه:

بهترین روش عاری ساختن محیط از زیان ها و مشکلات به وجود آمده به وسیله حشرات، کنترل خود حشرات است که این کنترل بایستی با مطالعات کافی در مورد نحوه زندگی حشره، محیط زیست و… انجام پذیرد تا باعث بروز مشکلات دیگر نشود. بنابراین برای انتخاب یک روش مناسب و سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه باید نوع سوسک (انواع سوسک) مشخص شود. سوسک ریز آشپزخانه(سوسک آلمانی) بیشتر در نقاط تاریک، گرم و دارای رطوبت پنهان می شوند. برخلاف سوسک های درشت آمریکایی تمایلی به کانال های فاضلاب ندارند.

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

محل زندگی سوسک ریز

روش های کنترل و از بین بردن سوسک ریز آشپزخانه:

با توجه به آسیب های بهداشتی و اقتصادی، ناشی از وجود سوسک ها در اماکن لازم است که این اماکن از وجود این حشرات پاک شده و پیشگیری های لازم جهت جلوگیری از پیدایش و ازدیاد آنها به عمل آید.

  • بهسازی محیط بهترین روش مبارزه با سوسک ها است. که طی آن لازم است پناهگاه های سوسک ها از بین برده شوند.

برای این منظور باید:

۱_ چهارچوب درهای فرسوده تعویض شوند.

۲_ کلیه شکاف های دیوارها، کف، سقف، درزهای بین پله‌ها و … با سیمان یا مصالح دیگر دقیقاً‌ گرفته شوند.

۳_ بندکشی بین کاشی‌های دیوار و کف و حاشیه و اطراف قرنیزها تشدید گردد.

  • حفظ بهداشت، نظافت ساختمان ها و جمع‌آوری، حمل و دفع بهداشتی زباله‌ در داخل اماکن و معابر
  • پوشاندن آب انبارها و مخازن آب، دفع صحیح فاضلاب
  • کنترل شیمیایی: علاوه بر روش های بهسازی محیط و نظافت، استفاده از سموم حشره‌کش برای سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه بسیار مناسب و تاثیرگذار می باشد. البته  این روش باید توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود.

شرکت آرمان توسعه پاک زیست با مجوز رسمی از وزارت بهداشت آماده ارائه خدمات مشاوره و سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه در تهران و کرج می باشد، جهت دریافت آخرین قیمت سمپاشی با کارشناسان بهداشت شرکت در تماس باشید.

۰۲۱۸۸۵۵۹۷۴۴   –  ۰۲۱۴۴۲۵۹۸۶۳  –    ۰۹۱۲۰۳۵۶۹۹۲

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

 

برخی از خدمات شرکت آرمان توسعه پاک زیست شامل:

متن خود را برای جستجو وارد نماید