سمپاشی مجتمع / سمپاشی برج

سمپاشی عنکبوت / سمپاشی مجتمع / سمپاشی برج /  سمپاشی مارمولک / شرکت سمپاشی|سمپاشی تخصصی در تهرانتشخیص نیش ساس / شرکت  سمپاشی در تهران /  شرکت سمپاشی منازل در تهران / سمپاشی عقرب /  سمپاشی تضمینی عنکبوت / سمپاشی کنه / سمپاشی تخصصی / سمپاشی سوسک / سمپاشی سوسک حمام / سمپاشی مورچه / سمپاشی مگس

 

سمپاشی مجتمع / سمپاشی برج

با ما  همراه باشید تا با نحوه سمپاشی مجتمع ها و سمپاشی برج ها آشنا شویم. یکی از مشکلاتی که اکثر ساکنین مجتمع های مسکونی و برج ها با آن روبرو هستند، وجود حشرات و جانوران موذی از جمله سوسک های آلمانی و آمریکایی، پشه، مورچه، مگس، موش و … می باشد. که لازم است تمهیدات لازم جهت کنترل و از بین بردن این حشرات و جانوران موذی در نظر گرفنه شود.

یکی از راه های موثر در پیشگیری و کنترل این حشرات و جانوران موذی، انجام عملیات سمپاشی و طعمه گذاری به صورت دوره ای می باشد.سمپاشی فاضلاب رو ها و مشاعات به صورت سالیانه و در زمان مناسب، در کنترل سوسک آمریکایی(سوسک فاضلاب)، مگس فاضلاب، پشه ها و … بسیار موثر می باشد. به این صورت که سمپاشی کلیه فاضلاب رو ها و مشاعات در مجتمع های مسکونی و برج ها با همکاری ساکنین در یک زمان کوتاه انجام می شود.

نکاتی که ساکنین باید در زمان سمپاشی رعایت کنند:

  • – کلیه مواد غذایی باید به صورت در بسته و در ظروف غیر قابل نفوذ قرار بگیرند.
  • بعد از سمپاشی واحد، درب و پنجره ها باز شود تا تهویه هوا صورت گیرد یا در صورت امکان، ساکنین محل سمپاشی شده را به مدت ۲ ساعت ترک کنند. (کودکان، افراد بزرگسال، زنان باردار و بیماران قلبی-ریوی نباید در محل سمپاشی شده حضور یابند، این افراد بعد از اتمام کار و تهویه هوای واحد ها می توانند به واحد برگردند).
  • برای تاثیر گذاری بیشتر سم بر روی حشرات از جمله سوسک، لازم است که تا حد ممکن از مصرف آب به مدت ۲ ساعت بعد از سمپاشی خودداری شود، تا غلظت سم در فاضلاب رو ها مانده و حشرات را از بین ببرد.
  • اطلاع رسانی قبل از عملیات سمپاشی
  • محل مورد نظر برای سمپاشی باید کاملا مرتب و در مورد محل های قابل شستشو، باید محل شسته شده و تمیز باشد.

 

نوع سم مصرفی جهت سمپاشی مجتمع ها و برج ها:

سمپاشی مجتمع / سمپاشی برج

 

بسته به نوع آلودگی نوع سم انتخاب می شود. سموم مصرفی باید مورد تایید وزارت بهداشت باشد و سمپاشی مجتمع و سمپاشی برج ها باید توسط شرکت های سمپاشی دارای مجوز انجام شود. بیشتر سموم به صورت پودر یا مایع می باشند که در غلظت های مشخص با آب ترکیب می شوند.

بهترین زمان برای سمپاشی مجتمع ها و برج ها:

بسته یه شرایط آب و هوایی منطقه، با گرم شدن هوا حشرات شروع به تخم گذاری می کنند و تعداد آنها افزایش می یابد. بنابراین لازم است قبل از گرم شدن هوا و افزایش بیش از اندازه حشرات، سمپاشی مجتمع و سمپاشی برج انجام شود. 

 

شرکت آرمان توسعه پاک زیست با مجوز رسمی از وزارت بهداشت آماده ارائه خدمات مشاوره و سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه در تهران و کرج می باشد، جهت دریافت آخرین قیمت سمپاشی با کارشناسان بهداشت شرکت در تماس باشید.

۰۲۱۸۸۵۵۹۷۴۴   –  ۰۲۱۴۴۲۵۹۸۶۳  –    ۰۹۱۲۰۳۵۶۹۹۲

سمپاشی مجتمع / سمپاشی برج

برخی از خدمات شرکت آرمان توسعه پاک زیست شامل:

متن خود را برای جستجو وارد نماید