ضدعفونی و گندزدایی اماکن / سمپاشی منازل تهران / شرکت سمپاشی ساختمان در تهرانخدمات ضدعفونی و گندزدایی ساختمان های اداری /  سمپاشی عنکبوت / سمپاشی مجتمع / سمپاشی برج /  سمپاشی مارمولک / شرکت سمپاشی|سمپاشی تخصصی در تهران / تشخیص نیش ساس / شرکت  سمپاشی در تهران /  شرکت سمپاشی منازل در تهران / سمپاشی عقرب /  سمپاشی تضمینی عنکبوت / سمپاشی کنه / سمپاشی تخصصی / سمپاشی سوسک / سمپاشی سوسک حمام / سمپاشی مورچه / سمپاشی مگس

 

وجود حشرات و جانوران موذی (سوسک، موریانه، مورچه، ساس، موش و …) در اماکن بسیار آزاردهنده و باعث سلب آسایش ساکنین می شود. از طرف دیگر این آفات باعث آسیب های بهداشتی از طریق انتقال بیماری ها و آسیب های اقتصادی می شوند. لذا بسیار ضروری می باشد که تمهیدات لازم جهت پیشگیری و دفع این آفات در نظر گرفته شود.

 

با توجه به گرم شدن هوا و افزایش حشرات و جانوران موذی (سوسک، موریانه، مورچه، ساس، موش و …)، باید اقدامات کنترلی به موقع و اصولی انجام شود.

 

 

 

شرکت آرمان توسعه پاک زیست دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، با بهره گیری از افراد متخصص و کارشناسان مهندسی بهداشت، آماده ارائه خدمات سمپاشی به همشهریان عزیز در تهران و کرج می باشد.

این شرکت با اعزام نیروهای متخصص و با تجربه به تمام نقاط تهران و کرج در کمترین زمان، خدمات سمپاشی را به همشهریان ارائه می دهد.

استفاده از دستگاه های پیشرفته و روش های نوین در کنترل حشرات و جانوران موذی از ویژگی های شرکت آرمان توسعه پاک زیست می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و آخرین قیمت سمپاشی منازل با کارشناسان بهداشت شرکت در تماس باشید.

۰۲۱۸۸۵۵۹۷۴۴   –  ۰۲۱۴۴۲۵۹۸۶۳  –    ۰۹۱۲۰۳۵۶۹۹۲

برخی از خدمات شرکت آرمان توسعه پاک زیست شامل:

متن خود را برای جستجو وارد نماید