سمپاشی _ بهترین سم برای از بین بردن سوسک

ضدعفونی و گندزدایی اماکن  / سمپاشی _ بهترین سم برای از بین بردن سوسک /  شرکت سمپاشی ساختمان در تهران / خدمات ضدعفونی و گندزدایی ساختمان های اداری /  سمپاشی عنکبوت / سمپاشی مجتمع / سمپاشی برج /  سمپاشی مارمولک / شرکت سمپاشی|سمپاشی تخصصی در تهران / تشخیص نیش ساس / شرکت  سمپاشی در تهران /  شرکت سمپاشی منازل در تهران / سمپاشی عقرب /  سمپاشی تضمینی عنکبوت / سمپاشی کنه / سمپاشی تخصصی / سمپاشی سوسک / سمپاشی سوسک حمام / سمپاشی مورچه / سمپاشی مگس / حشره کش های خانگی / سمپاشی و طعمه گذاری موش

 

سمپاشی – بهترین سم برای از بین بردن سوسک

 

امروزه بیشترین سموم مصرفی در بهداشت به دلیل کم خطر بودن آن برای انسان و سایر پستانداران از دسته سموم پایروتیروئید و کاربامات می باشد. از این دسته سموم می توان به سمومی مانند کوپکس، آیکون، پرمترین، سایپرمترین، دلتامترین، پروپکسور (بایگون)، بندیوکارب (فایکام) و … نام برد.

این دو گروه  سموم بهترین سم برای از بین بردن سوسک  در کشور ما هستند. البته ای سموم با نام های تجاری مختلف در بازار موجود می باشند.

 

انتخاب مناسب بهترین سم برای از بین بردن سوسک

هنگامی که به این نتیجه رسیدید که برای کنترل سوسک باید از سم استفاده نمائید، حتما در ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که:

                 “بیشترین موارد تماس افراد با سموم ناشی از استفاده آنها در منازل یا اطراف آنها اتفاق افتاده است”.

بسیاری از این سم ها برای انسان خطرناک است خصوصا زمانی که به طور نامناسب نگه داری، استفاده و دفع شوند. نتیجه حاصله از کاربرد سم های شیمیایی معمولا موقت است و تکرار استفاده ضروری است.

در طول زمان بعضی از حشرات نسبت به سما مقاوم می گردند این بدان معنا است که این حشرات با سموم شیمیایی انطباق می یابند و استفاده از سم اثری بر آنها نخواهد داشت. در این شرایط باید از مواد دیگر یا روش های دیگر برای مبارزه استفاده نمود. بنابراین قبل از استفاده ازسم باید به این اطمینان رسیده باشید که استفاده از سم دارای اثر مناسب است.

برای کاهش خطرات ناشی از استفاده از سموم در منزل به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • سم مناسب را انتخاب نمائید.
 • برچسب یطری یا بسته سم را بخوانید.
 • به مقدار مورد نیاز سم  خرید و استفاده نمائید.
 • سم را به طور ایمن و صحیح استفاده نمائید.
 • سم را به طور صحیح نگه داری و دفع نمائید.

سمپاشی _ بهترین سم برای از بین بردن سوسک

در صورتی که تصمیم گرفته اید خودتان نسبت به سم پاشی منزل اقدام نمائید مهمترین سوالی که در ابتدا باید جواب آن را پیدا کنید این است که مناسب ترین آفت كش برای شرایط شما کدام است.

آفت كش های خانگی دارای شکل های مختلفی هستند:

 • محلو ل.
 • آئروسل.
 • پودر.
 • گرانول.
 • طعمه.
 • و پودرهای قابل خیس شدن را نام برد.

پودرهای قابل خیس شدن همانطور که از نامشان پیدا است با آب و یا مایعات دیگر مخلوط و سپس استفاده مي شوند. آفت كش های محلول معمولاً در آب رقیق مي شوند. برای آفت های مختلف باید فرمولاسیون مناسب استفاده نمود.

بسیاری از آفت كش ها، مانند اسپري های، به صورت آماده برای استفاده عرضه مي شوند.  استفاده از این شکل آفت كش ها راحت تر و عملی تر است چون نیاز به اندازه گیری و مخلوط کردن ندارند.

جهت انتخاب بهترین نوع سم برای از بین بردن سوسک و نحوه سمپاشی با کارشناسان شرکت سمپاشی آرمان توسعه پاک زیست در تماس باشید.

۰۲۱۸۸۵۵۹۷۴۴   –  ۰۲۱۴۴۲۵۹۸۶۳  –    ۰۹۱۲۰۳۵۶۹۹۲

برخی از خدمات شرکت آرمان توسعه پاک زیست شامل:

متن خود را برای جستجو وارد نماید