شرکت سمپاشی|سمپاشی تخصصی در تهران

شرکت آرمان توسعه پاک زیست یک شرکت سمپاشی|سمپاشی تخصصی در تهران و کرج با ده سال سابقه کار، جهت ارائه خدمات سمپاشی اماکن به همشهریان عزیز می باشد.

سمپاشی عنکبوت / سمپاشی مارمولک / شرکت سمپاشی|سمپاشی تخصصی در تهران / تشخیص نیش ساس / شرکت  سمپاشی در تهران /  شرکت سمپاشی منازل در تهران / سمپاشی عقرب /  سمپاشی تضمینی عنکبوت / سمپاشی کنه / سمپاشی تخصصی / سمپاشی سوسک / سمپاشی سوسک حمام / سمپاشی مورچه / سمپاشی مگس

وجود حشرات و جانوران موذی (سوسک، موریانه، مورچه، ساس، موش و …) در اماکن بسیار آزاردهنده و باعث سلب آسایش ساکنین می شود. از طرف دیگر این آفات باعث آسیب های بهداشتی از طریق انتقال بیماری ها و آسیب های اقتصادی می شوند. لذا بسیار ضروری می باشد که تمهیدات لازم جهت پیشگیری و دفع این آفات در نظر گرفته شود.

شرکت سمپاشی|سمپاشی تخصصی در تهران

شرکت سمپاشی آرمان توسعه پاک زیست با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و کارشناسان مجرب مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه های معتبر کشور آماده ارائه کلیه امور مربوط به سمپاشی و طعمه گذاری علیه حشرات و جانوران موذی در اماکن (منازل، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، برج ها، موسسات، کارخانجات مواد غذایی، فروشگاه های مواد غذایی، کارگاه ها و کارخانجات صنعتی و…) با سموم سازگار با محیط زیست دارای منشا طبیعی و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. همچنین با بکارگیری ضوابط و دستورالعمل های علمی تلاش می کند نقش موثری در کاهش حوادث، مسمومیت ها و عوارض حاد و مزمن  در مواجهه با سموم و مواد شیمیایی ایفا نماید.

شرکت سمپاشی / سمپاشی تخصصی در تهران

برخی از خدمات شرکت آرمان توسعه پاک زیست شامل:

متن خود را برای جستجو وارد نماید