ضدعفونی منزل و محل کار

ضدعفونی و گندزدایی اماکن / ضدعفونی منزل و محل کارسمپاشی عنکبوت / سمپاشی مجتمع / سمپاشی برج /  سمپاشی مارمولک / شرکت سمپاشی|سمپاشی تخصصی در تهران / تشخیص نیش ساس / شرکت  سمپاشی در تهران /  شرکت سمپاشی منازل در تهران / سمپاشی عقرب /  سمپاشی تضمینی عنکبوت / سمپاشی کنه / سمپاشی تخصصی / سمپاشی سوسک / سمپاشی سوسک حمام / سمپاشی مورچه / سمپاشی مگس

 

 

شیوع ویروس کرونا باعث شده است که ما در مورد ضدعفونی و گندزدایی لوازم منزل حساس تر از قبل عمل کنیم. همانطور که می‌دانید انواع میکروب‌ها به ‌راحتی می‌توانند با محیط اطراف خود سازگار شوند، به همین دلیل سلامت افراد را به شدت تهدید می‌کنند.

این روز‌ها دغدغه افراد پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است، یکی از دغدغه‌های مهم افراد نیز تمیز و ضدعفونی کردن سطوح مختلف خانه است.

ویروس چه مدت روی سطوح دوام می‌آورد؟

 

دوام ویروس به نوع سطح بستگی دارد

  • روی سطوح سخت – مانند دستگیره درها، کلیدهای آسانسور یا میز آشپزخانه، احتمالا حدود ۴۸ ساعت.
  • اگرچه برخی تحقیقات قبلی در مورد ویروس‌های کرونا نشان می‌دادند که این ویروس‌ها می‌توانند در شرایط مناسب برای یک هفته زنده بمانند.
  • روی سطوح نرم مانند لباس، ویروس مدت زمان کمتری زنده می‌ماند ، بنابراین اگر کتی دارید که ویروس ممکن است روی آن باشد، اگر آن را یک یا دو روز نپوشید، ویروس از بین خواهد رفت.

 

البته به یاد داشته باشید که لمس کردن یک سطح آلوده شما را مبتلا به ویروس کرونا نخواهد کرد. ویروس باید از طریق دهان، بینی یا چشم وارد بدن شود و به همین خاطر باید از لمس صورت خودداری شود.

 

شرکت آرمان توسعه پاک زیست با مجوز رسمی از وزارت بهداشت آماده ارائه خدمات مشاوره، ضدعفونی و گندزدایی اماکن در تهران و کرج می باشد، جهت دریافت آخرین قیمت ضدعفونی و گندزدایی منزل، محل کار و تجهیزات با کارشناسان بهداشت شرکت در تماس باشید.

۰۲۱۸۸۵۵۹۷۴۴   –  ۰۲۱۴۴۲۵۹۸۶۳  –    ۰۹۱۲۰۳۵۶۹۹۲

برخی از خدمات شرکت آرمان توسعه پاک زیست شامل:

متن خود را برای جستجو وارد نماید